Annie_princess
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~*Dobrodosli na forum o Annie lepo se prowedite*~
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ja vise necu moci da.......!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Fairy*
Admin
Admin
Fairy*


Broj poruka : 89
Datum upisa : 05.01.2009

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimeNed Jan 18, 2009 5:22 am

ovako sad krece skola i ima jako puno da se uci a sad ce i mnogi predmeti biti puno tezi i ja da vam kazem da ja mozda uopsta necu dolaziti na forum sve do kraja skoliske godine a mozda cu i dolaziti ovako u toku dana i vikendom ali ja necu moci nista da radim oko foruma a i iskreno mene vise mrzi da dolazim jer forum je postao dosadan nema nikoga itd......a uz sve to nesmem nijednu trojku da imam zakljucenu na kraju skolske pa cak ni iz matematike a 7. je jako tezak......tako da ja bi htela i dalje da dolazim i na forum i na sve forume ali necu moci pa cak je tesko i da cu na moj forum moci da dodjem!!pa onda sam htela da vam kazem da me skinete sa pozicije jer ja necu moci vise da je obavljam i bzvz cu da budem admin kad ja necu nista raditi jedino cu mozda tek na sledecem i na letnjem raspustu uspeti da se potrudim oko foruma!!tako da vec danas me skinite sa pozicije jer ja cu sutra samo prepodne moci da dodjem i to je pitanje ocu li a posle podne nisam kuci i u utorak necu uopste biti tu.......a u sredu.......znate vec........skola!!omg.....!! tako da.....caoss......
Nazad na vrh Ići dole
anahiprincess
Moderator
Moderator
anahiprincess


Broj poruka : 58
Location : En Anahi World
Datum upisa : 27.12.2008

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimeNed Jan 18, 2009 8:08 am

aha isto vazi za mene!!ovakvu temu sam i ja htela da otvorim ili da posaljem adminu pm!!jer i ja isto hocu da me skinete sa pozicije jer zaista ja necu moci da dolazim necu dolaziti msm nzn ja sad !!ali necu moci toliko da se posvetim forumu!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.celebrities.forumotions.net
Fairy*
Admin
Admin
Fairy*


Broj poruka : 89
Datum upisa : 05.01.2009

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 5:16 am

omg.....cita li na ovom forumu iko poruke koje se pisu?!?!?!omg......!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Annie_admin
Admin
Admin
Annie_admin


Broj poruka : 243
Datum upisa : 03.12.2008

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 5:19 am

ok...
skinucetev biti sa pozicija...
Nazad na vrh Ići dole
https://annieprincess.serbianforum.info
Jovana Princess
Admin
Admin
Jovana Princess


Broj poruka : 136
Godina : 28
Location : Svugde sa RBD
Datum upisa : 04.12.2008

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 11:56 am

I JA ISTO ja vise necu moci da.......!! 95190
Nazad na vrh Ići dole
anny estrella
Admin
Admin
anny estrella


Broj poruka : 205
Godina : 27
Location : con anahi
Datum upisa : 04.12.2008

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimeNed Jan 25, 2009 11:48 am

ok ali nemojte posle ad se prijavljujete
Nazad na vrh Ići dole
https://annieprincess.serbianforum.info/
Fairy*
Admin
Admin
Fairy*


Broj poruka : 89
Datum upisa : 05.01.2009

ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:33 am

za sta da se neprijavljujemo??
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ja vise necu moci da.......!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ja vise necu moci da.......!!   ja vise necu moci da.......!! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ja vise necu moci da.......!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» anahi la princessa vise nije moderator...........
» anny my idol nece vise biti admin jer.......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Annie_princess :: WELCOME :: ~forum~-
Skoči na: